Kierunek Ostróda – targi Arbos Poland

Kierunek Ostróda – targi Arbos Poland

 Międzynarodowe Targi Przemysłu Jachtowego ARBOS Poland to innowacyjna koncepcja targów, która doskonale wpisuje się w polską niszę rynkową. Brakowało targów, które kompleksowo zaprezentowałyby stronę techniczną. Na targach Arbos Poland będzie można zapoznać się z procesami produkcji np. poszczególnych elementów wyposażenia  jednostek pływających. Idea wyselekcjonowania w Polsce targów skupionych tylko i wyłącznie na przemyśle jachtowym spotkała się z pozytywnym odbiorem środowiska. Ambasadorem wrześniowej edycji został Zbigniew „Gutek” Gutkowski. 

Polska, jako jeden z największych producentów łodzi na świecie, jest naturalnym i kuszącym rynkiem dla dostawców przemysłu jachtowego. Poza znanymi, dużymi dystrybutorami w naszym kraju wciąż jest wiele małych i średnich firm, które zainteresowane są promowaniem swojej oferty. Przemysł jachtowy w Polsce wciąż się rozwija – mamy młodych i ambitnych konstruktorów designerów, dlatego warto inwestować w organizację tego typu wydarzenia.

Ponadto Arbos Poland będzie niepowtarzalną okazją do zintegrowania środowiska. W trakcie wydarzenia odbędą się warsztaty, szkolenia, prezentacje oraz seminaria, które przy kolejnych edycjach zamierzamy rozwijać.

Zapraszam do Ostródy!

Gutek

/ mat. prasowe organizatorów