Zaręczyny na jachcie ENERGA

Miłość do żeglarstwa nie zna granic. Na jachcie ENERGA, którym Zbigniew „Gutek” Gutkowski oraz Maciej „Świstak” Marczewski popłyną w transatlantyckich regatach Transat Jacques Vabre doszło do niecodziennej sytuacji. Podczas wizytacji jachtu, wierny kibic „Gutka” oraz wielki fan żeglarstwa, Wojciech Suryn oświadczył się swojej wybrance…

 TJV_Energa_15_X_-0016

Od wielu lat trzymam mocno kciuki za „Gutka”, dlatego cieszę się, że właśnie na jachcie ENERGA, z którym jest związany jako kibic , mogłem oświadczyć się swojej dziewczynie. To dla mnie jeden z najważniejszych momentów w życiu, którego z całą pewnością nigdy nie zapomnę. Tym bardziej, chciałbym podziękować całej załodze za umożliwienie mi wejścia na jacht oraz za pomoc przy realizacji mojego pomysłu. Z Karoliną łączy nas wielka miłość do żeglarstwa, a podczas Transat Jacques Vabre będziemy wspierać „Gutka” oraz „Świstaka” z całych sił – powiedział świeżo upieczony narzeczony Wojciech Suryn.

Wybranka, Karolina Lewandowska bez chwili wahania przyjęła zaręczyny, a załoga ENERGA Sailing uznała to za dobrą wróżbę przed zbliżającymi się regatami. Wspieraliśmy Wojtka w jego planach od samego początku. Jego pomysł bardzo mi zaimponował, dlatego postanowiłem pomóc mu w jego realizacji. Myślę, że nie tylko dla pary narzeczonych ta chwila była wyjątkowa.

TJV_Energa_15_X_-0004
Dla nas to także ogromne przeżycie, a dla jachtu ENERGA dobry znak przed wyścigiem Transat Jacques Vabre –
dodał Zbigniew „Gutek” Gutkowski.

Już w piątek (18 października) o godz. 13:00 w gdańskim hotelu Hilton odbędzie się konferencja prasowa z udziałem załogi ENERGA Sailing oraz władz Miasta Gdańsk.
Po jej zakończeniu, „Gutek” oraz „Świstak” pożegnają się z Polską i bezpośrednio wyruszą w podróż do miasteczka regatowego we francuskim Hawrze. Start za 18 dni!

Tekst: Bartek Sosnówka