49er w Gdyni w najbliższy weekend

49er w Gdyni w najbliższy weekend

W najbliższy weekend Zbigniew „Gutek” Gutkowski będzie gościem LOTTO 49er Grand Prix Gdynia – niezwykle widowiskowych regat dwuosobowych łódek typu skiff. 

W sobotę Gutek wypłynie na jachcie ENERGA w kilkugodzinny rejs po Zatoce Gdańskiej, gdzie wraz z swoimi gośćmi będzie obserwował regaty dwuosobowych łódek 49er. Z kolei o 22.00 Gutek wspólnie z Dariuszem Urbanowiczem wcieli się w rolę komentatora nocnego wyścigu odbywającego się wzdłuż gdyńskiego wybrzeża, który w minionym roku wzbudził wśród publiczności duże zainteresowanie.

Gdynia po raz czwarty będzie gospodarzem jednej z najciekawszych imprez sportowych na polskim wybrzeżu, będących jednocześnie okazją do sprawdzenia formy kadrowiczów startujących w klasie 49er, prowadzonych przez Pawła Kacprowskiego przed Mistrzostwami Świata w hiszpańskim Santander. Do Gdyni oprócz polskich załóg przybędą żeglarze z Holandii, Rosji, Ukrainy i Niemiec. Podczas LOTTO 49er Grand Prix Gdynia kibice mogą liczyć na dodatkowe atrakcje w miasteczku regatowym. Organizatorzy przygotowali dla sympatyków żeglarstwa warsztaty fitness prowadzone przez profesjonalnych instruktorów, a także turniej buble soccer.

Więcej informacji na: http://49ergrandprix.com/