Gutkowski na polskiej premierze Volvo

Gutkowski na polskiej premierze Volvo

Za nami polska premiera dwóch najnowszych modeli Volvo: S90 i V90. Impreza odbyła się w sobotę (12 marca) w warszawskim centrum Expo XXI. Każde z aut można było obejrzeć na targach motoryzacyjnych w Genewie. Pierwszy z nich miał tam premierę europejską, drugi – światową. Polska jest pierwszym krajem, w którym odbył się pokaz tych samochodów i to jeszcze przed zakończeniem szwajcarskich targów. Na premierze nie mogło zabraknąć ambasadora marki Volvo Polska Zbigniewa Gutkowskiego.

Marka Volvo liczy niemal 90 lat. Jeszcze nigdy nie przechodziła ona tak dynamicznych i głębokich zmian. Po zaprojektowanym od nowa flagowym SUV-ie XC90, przyszedł czas na dwa kolejne modele. Polsce przypadł przywilej zorganizowania krajowej premiery modelu V90 zaledwie 10 dni po jego pierwszej, publicznej odsłonie, która miała miejsce 1 marca podczas Geneva Motor Show. Tego samego dnia miał miejsce europejski debiut limuzyny S90. 

W niedzielę 13 marca pojazdy zostaną udostępnione szerokiej publiczności. Będzie je można oglądać w Centrum Expo od godziny 10.00 do 17.00. We wtorek 15 marca dwie gorące, motoryzacyjne nowości będą mogli zobaczyć mieszkańcy Wrocławia. Od godziny 10 do 19.00 samochody będą udostępnione wszystkim chętnym w budynku Sky Tower.

Samochody Volvo mają swój własny, niepowtarzalny styl. Marka nie koncentruje się na konkurowaniu z innymi modelami, ale przede wszystkim sama tworzy trendy, które cieszą się wielką popularnością nie tylko w Polsce, lecz również na świecie. Nowe samochody są piękne, ekonomiczne i praktyczne. Każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie w nich coś dla siebie – powiedział najlepszy polski żeglarz Zbigniew Gutkowski, który na co dzień jeździ najnowszym modelem XC90.

20160312_191634